Върнах се от родилното – и у дома ме чакаха само студ и празнота
Върнах се у дома с новородената си дъщеря, изпълнена с надежда, но ме посрещнаха самота и неразбиране. Съпругът ми Димитър беше погълнат от работата си и не виждаше болката и умората ми. Това е моята история за разочарованието, тихата борба и откриването на собствената ми сила в свят, в който майките често остават незабелязани.