Когато сестра ми поиска заплата, за да гледа майка ни

Когато сестра ми поиска заплата, за да гледа майка ни

Седях в коридора на УМБАЛ „Света Анна“ и буквално не можех да повярвам какво ми каза сестра ми 😳 Вместо да спорим само за пари, изведнъж излязоха стари сметки, умора и неща, които изобщо не бях виждала. До последно си мислех, че аз съм правата, после чух неща, от които ме хвана срам 😔 И сега още се чудя може ли в едно семейство грижата да е от любов, ако вече е станала и работа.