Бабо, защо винаги си тъжна?
Внучката ми ме попита защо винаги съм тъжна и този въпрос ме разтърси до дъното на душата ми. Върна ме към всички пропуснати моменти, неизказани думи и болките, които нося в себе си. Сега трябва да намеря сили да ѝ отговоря и да се изправя пред собствените си страхове и спомени.