Изхвърлих сина си от дома и заживях със снаха си – не съжалявам
В един дъждовен следобед изхвърлих нещата на сина си пред вратата и останах да живея със снаха си. Всички ме мислят за луда, но не съжалявам за решението си – само съжалявам, че не намерих сили да се противопоставя по-рано. Сега, когато съм сама с мислите си, се питам: какво означава да си майка и къде свършва дългът към детето ти?