Двайсет години гледах майка ни, а апартаментът остана за брат ми
След погребението на майка ми разбрах нещо, което направо ме срина 😳. Аз бях човекът, който двайсет години беше до нея, а накрая всичко беше оставено на брат ми. Когато се изправих срещу него, излязоха неща, които изобщо не знаех 😔. И сега честно казано още не съм сигурна кой е прав и кой крив в цялата работа 🤷♀️.