„Ако пак извикаш полиция, си тръгвай“: след тези думи разбрах, че не домът ми ме пази, а аз пазя всички от истината
Дълго си повтарях, че у нас просто има напрежение, че всичко ще се оправи и че заради детето трябва да търпя още малко. Но една вечер, след счупена чаша и няколко думи, които не мога да забравя, осъзнах какво всъщност съм губила през цялото време. 😔🏠💔 Прочетете по-надолу как стигнах дотук и кажете вие как бихте постъпили.