Ремонтирахме къщата на свекърва ми, а тя реши да я прехвърли на другия си син
Седях на кухненската маса и гледах как мъжът ми натиска „блокирай“ на номера на майка си, а на мен ми горчеше в устата 😤. Шест месеца блъскахме по една стара къща и давахме пари, които нямахме, и накрая се оказа, че тя ще стане подарък за девера ми 😳. После излезе, че ни е крила неща, а и мъжът ми не ми беше казал всичко, което знае 😶. Сега се чудя дали ние сме се минали като балъци или тя просто си гледа интереса по нейния си начин 🤷♀️.