„Защо все аз плащам?“ – моята история за любовта, парите и границата, след която човек губи себе си
Стоях на касата в кварталния супермаркет с пълна кошница, а зад мен Мартин мълчеше, сякаш е напълно нормално пак аз да извадя картата. В този миг разбрах, че не ме боли само за парите, а за всичко, което съм преглъщала с години… 💔🛒😔 Прочетете по-долу какво се случи после и дали най-после намерих сили да поставя граница.