Вкъщи се мръщи на манджата, а у свекърва ми облизва чинията
Скарахме се още на вратата на свекърва ми в Люлин, защото той пак ме сряза за „сухата мусака“ 😤. Пет минути по-късно същият човек си сипа трета порция от нейната мусака и я похвали все едно е от ресторант 🤯. После излезе една тайна за парите и за това кой всъщност „храни“ кого, и аз останах като гръмната 😶. Сега се чудя дали да търпя, да се инатя или да кажа всичко на масата пред всички 😬.