Мама прави по-хубав боб, обади й се за рецептата
Седя в чакалнята на Спешното и в ума ми се въртят думи, които никога няма да забравя: „Майка ти прави по-хубав боб, обади й се за рецептата.“ Докато чакам, усещам как животът ми се стича по плочките, а спомените от последните ни спорове ме убиват по-бавно от всяка болест. Още се чудя дали вината е в мен, или в тишината, която настъпва между хора, които някога се обичаха.